Ofertë!

Xhep Mbajtës-Organizues për Hapësirat në Makinë, Katër Ngjyra

490 L

Bërë me lëkurë cilësore, luksoze dhe njëkohësisht delikate, rrit hapësirën e ruajtjes, duke organizuar në mënyrë efektive artikujt e shpërndarë nëpër makinë si celular, çelësa, fatura, etj.

Kategori:

Përshkrim

Karakteristika:

  • Bërë me lëkurë cilësore, luksoze dhe njëkohësisht delikate,
  • Rrit hapësirën e ruajtjes, duke organizuar në mënyrë efektive artikujt e shpërndarë nëpër makinë si celular, çelësa,karikues telefoni, fatura, etj, në të njëjtën kohë duke ndaluar renien e gjërave poshtë,
  • Mban automjetin të pastër dhe të organizuar,
  • Dizajn universal, i përshtatshëm me të gjitha automjetet,
  • Pastrohet kollaj.

Specifika:

Materiali: lëkurë cilësore
Ngjyrat: E zezë, gri, Bezhe, Kafe
Dimensionet: 28.5 x 6 x 11 cm

Informacion shtesë

Peshë 0.452 kg
Përmasa 28.5 × 6 × 11 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhep Mbajtës-Organizues për Hapësirat në Makinë, Katër Ngjyra”