Xhezve Elektrike

1,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

• Operon në mënyrë elektrike për të bërë kafe turke të përsosur me shkumë kremoze.
• Me një dorezë të gjatë dhe të lëmuar për të siguruar një prekje të rehatshme dhe jo të rreshqitshme.
• Përgatitur me plastikë premium për të siguruar higjienën dhe qëndrueshmërinë.
• Dizajni i thjeshtë prodhon filxhanin e përsosur të kafesë brenda pak minutash me një buton të vetëm.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Xhezve Elektrike”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh