Xhezve Elektrike Sonifer

1,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Xhezve Elektrike Sonifer
– Për pergatitjen e kafesë turke në mënyrë të shpejtë dhe pa shumë mundim.
– Me kapacitet 250 ml (5 filxhanë kafeje)
– Me indikator drite që tregon për ndezjen
– Material plastike e fortë dhe rezistente ndaj nxehtësisë
– Me buton per fikjen dhe ndezjen
– Koha e nxehjes: 3 minuta
– Fuqia: 1000 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Xhezve Elektrike Sonifer”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh