Xhezve Elektrike

1,690 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Një xhezve elektrike shumë praktike për të pregatitur në çast kafe, për të ngrohur qumësht apo për të ngrohur ujë për çaj.
– Veshur me material rezistent ndaj nxehtësise.
– Pajisur me buton për fikjen dhe ndezjen dhe indikator drite
– Kapaciteti 300 ml
– Fuqia 600 W
– Vjen në ngjyrat: e bardhë dhe e zezë

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Xhezve Elektrike”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh