Zbardhues Për Dhëmbët Me Dritë LED

1,990 L

S’ka stok

Përshkrimi

• Pajisja më inovative për zbardhjen e dhëmbëve në mënyrë shumë efikase dhe të shpejtë.
• Përdor teknologjinë e llampës LED e cila largon papastërtitë, bakteret dhe njollat e ndryshme nga dhëmbët dhe u jep atyre shkëlqim dhe zbardhje.
• Shumë e lehtë në përdorim. Mjafton ta vendosni aparatin te dhëmbët dhe ta lini të veprojë nga 10-45 minuta, duke bërë shkëputje çdo 10 minuta.
• Rezultate më të mira aparati jep duke e shoqëruar me një xhel ose pastë zbardhuese për dhëmbët (nuk përfshihet në paketim).
• Punon me bateri.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Zbardhues Për Dhëmbët Me Dritë LED”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh