Zentral Hydraulik Oil

1,900 L

Kategori: ,

Përshkrim

Përpërdorim në sistemet e tilla si që janë sistemi qendror hidraulik, sistemi i kontrollit të suspensioneve hidropneumatike, ndezësit dhe servo drejtuesit.

Miratimi:

  • MAN M 3289

LIQUI MOLY e rekomandon për:

  • BMW 81 22 9 407 758
  • Fiat 9.55550-AG3
  • Ford WSS-M2C 204-A
  • MB 345.0
  • Opel 1940 766
  • VW G 002 000
  • VW G 004 000
  • ZF TE-ML 02K

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zentral Hydraulik Oil”