Zgarë

4,690 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Me veshje jo-ngjitëse ideale për përgatitjen e sanduiçeve
– Pozicioni 90° dhe 180°
– Termostat i rregullueshëm
– Nxehet në pak sekonda
– Shpërndarje optimale e nxehtësisë për rezultate të qëndrueshme
– Gjatësia e kabllit 0.7 metra
– Fuqia 2000 W
– Tensioni 220-240V
– Frekuenca 50Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Zgarë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh