Zierëse Vezësh

2,190 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Nje pajisje e cila i përgatit vezët në vetëm pak minuta në mënyrën që dëshironi.
• Mund të zieni 7 vezë njëkohesisht në një kohë nga 8-10 minuta.
• Shumë praktike dhe lehtëson punën në kuzhinën tuaj, për mëngjese plot shije dhe të shëndetshëm
• Fuqia 350 W
• Material inoks dhe plastik

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Zierëse Vezësh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss