Zierëse Vezësh Me Avull

2,190 L

Krahaso

Përshkrimi

Zierëse Vezësh Me Avull
• Ajo mund të ziejë deri në 14 veze njëkohësisht.
• Mund të përdoret me 1 ose 2 kate.
• Mund të zgjidhni disa nivele zierjesh, të buta, të forta ose të qullëta.
• Mjafton të hidhni sasinë e duhur të ujit dhe të vendosni vezët në vendet e duhura.
• Ato do gatuhen shumë shpejt nëpërmjet avullit.
• Gjithashtu mund ta perdorni si gatues me avull për ushqime të tjera.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Zierëse Vezësh Me Avull”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss