Zile Dere Smart WiFi

9,990 L

Përshkrimi

Zile Dere Smart WiFi per shtepine apo zyren tuaj
🔸 E vecante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes.
🔸 Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj.
🔸 Mjafton te qe vizitori te shtypi butonin e ziles dhe ajo do te filloje te dergoje imazhe ne kohe reale ne telefon por mund te ruaje edhe video.
🔸 Rezolucioni 1280*720
🔸 Me sistem alarmi dhe pamje te qarte edhe naten me kend vezhgues deri 166 grade.
🔸 Aplikacioni mund te instalohet ne android, iOs, ipad APP Software.
🔸 Suporton karte memorie TF card.
🔸 Zilja ka nevoje per bateri 2 x 18650.
🔸 Instalohet jashte dhe nuk keni pse te shqetesoheni nga shiu.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Zile Dere Smart WiFi”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh