Bizhuteri dhe ora

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

Filtrat:
  • Smart Bracelet

    Plotësisht i pershtatshem me smartphone të ndryshëm (Android dhe IOS) Përcaktoni: hapat, distancën, kalori të djegura, cilësinë e gjumit dhe shkalla e zemrës gjatë gjithë ditës. Madhesia e ekranit 0.96 inç OLED HD Me rrip të hollë. Regjistroni ecurinë ditore, distancën dhe konsumin e kalorive. Monitorimi i gjumit dhe alarmi. Mbështetni SMS, WhatsApp, Facebook, Twitter dhe njoftime të tjera të rrjeteve sociale. Versioni Bluetooth 4.0 Kapaciteti i baterise: 90mAh
    2,490 L Shto në shportë
  • Smartwatch Bracelet

    Versioni i Bluetooth: 4.0 Lloji i ekranit: OLED Rezolucioni i ekranit: 96 x 32 Madhësia e ekranit: 0.86 inç Kompatibel per Android dhe IOS Pajtueshmëria: Android 4.4 dhe iOS 7.1 dhe më lart. Kapaciteti i baterisë: 50 mAh Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.
    2,290 L Shto në shportë

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh