Komplet Fiksimi Tema Alu FIX605FP

7000 Lek

Në magazinë

SKU: 000102900000 Kategoritë: ,

Menabo është një markë italiane e njohur dhe e vlerësuar për dizajnin e saj të jashtëzakonshëm dhe standardet e larta të cilësisë

Për më shumë se 40 vjet, ne kemi prodhuar një gamë të gjerë të bagazheve të makinave si shufrat e çatisë, kutitë e çatisë, raftet e biçikletave, kutitë e pasme të ngarkesave, raftet e skive dhe kajakëve, të gjitha të certifikuara me standardet më të larta të sigurisë

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Komplet Fiksimi Tema Alu FIX605FP