Mbajtëse Telefoni Dhe Karikues Për Makinën Baseus Stable Pro Wireless

2500 Lek

Në magazinë

SKU: SUWX030002 Kategoritë: , ,

Pershkrimi:

  • Mbajtese telefoni dhe karikues per makine
  • Baseus
  • Permasat 96 x 52 x 88 mm
  • Hyrje : 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.67A
  • Dalje : 5W / 7.5W / 10W / 15W
  • E pershtatshme per telefona me permasa 5,4-6,7 inç
  • Ngjyre kremi

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtëse Telefoni Dhe Karikues Për Makinën Baseus Stable Pro Wireless