Osram H7 Night Breaker LED 12V 21W 6000K

18000 Lek

Në magazinë

SKU: 64210DWNB Kategoritë: ,

Pershkrimi:

 • Me NIGHT BREAKER H7-LED, llamba e parë legale e rrugës OSRAM LED është tani në treg.
 • Zgjidhja plug-and-play u ofron drejtuesve avantazhe të rëndësishme: temperaturë shumë e lartë e ngjyrës së bardhë të ftohtë prej 6,000 Kelvin.
 • Me deri në 220% më shumë shkëlqim krahasuar me kërkesat minimale të ECE R112.
 • Jetëgjatësi deri në 5 herë më e gjatë në krahasim me llambat halogjene dhe një shtesë 50% më pak shkëlqim verbues.

Informacione rreth produktit:

 • Tensioni nominal – 12.0 V.
 • Fuqi nominale – 19.00 W.
 • Tensioni i testimit – 13.2 V.
 • Toleranca e hyrjes së energjisë – ±10 %.
 • Fuqia hyrëse – 19 W.
 • Fluks i ndritshëm – 1500 lm.
 • Temperatura e ngjyrës – 6000 K.
 • LED me ngjyra të lehta – E bardhë e ftohtë.
 • Toleranca e fluksit të dritës – ±10 %.
 • Jetëgjatësia Tc – 2500 h.
 • Jetëgjatësia B3 – 1500 h.

Dimensionet:

 • Pesha e produktit – 55,00 g.
 • Diametri – 13.8 mm.
 • Gjatësia – 81.3 mm.

Teknologjia: LED

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Osram H7 Night Breaker LED 12V 21W 6000K