Zgare Per Makine Brio XL

13000 Lek

Në magazinë

SKU: 000040300000 Kategoritë: ,

Pershkrimi:

 • Menabo M-Way Eagle RB1045, është një palë shufra alumini të qëndrueshme të çatisë që janë projektuar për një sërë automjetesh që kanë shina të ngritura të çatisë në një gjatësi prej 135 cm
 • Me montim të thjeshtë dhe të shpejtë ju lejon të aplikoni shufrat në automjetin tuaj shpejt dhe me lehtësi nga momenti kur keni nevojë për përdorimin e tyre
 • Mekanizmi i tyre i patentuar është unik për shufrat e çatisë M-Way Eagle dhe i kompletuar me profilin e tyre të ulët të krijuar për të lejuar rrjedhjen e ajrit mbi dhe rreth automjetit tuaj – për të zvogëluar zvarritjen
 • Për të parandaluar vjedhjen, shufrat janë të kyçura, duke i siguruar ato në shinat e çatisë së automjetit tuaj dhe me dizajnin e tyre të anodizuar që nuk rrëshqet, shufrat janë në gjendje të mbështesin ngarkesën tuaj midis ngarkesave 75 kg dhe 90 kg të miratuara nga siguria TUV / GS

Karakteristika:

 • Shufra alumini të anodizuara jo rrëshqitëse
 • Mekanizëm i patentuar unik për shufrat e çatisë M-Way
 • I përshtatshëm për shinat e çatisë së ngritur
 • Montim i thjeshtë dhe i shpejtë
 • Udhëzimet e përfshira
 • Lartësia: 10.5 cm
 • Gjerësia: 13 cm
 • Gjatësia: 135 cm
 • Pesha: 3.5 kg
 • Ngarkesa: 75/90 kg

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Zgare Per Makine Brio XL