Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Fiesta Mk VII 5d

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Fiesta Mk VII 5d 2017-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.83 kg

Përmasat: 667×1028 mm

Ref: TM404960

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Fiesta Mk VII 5d