Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz ML-Class W166 Suv

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz ML-Class W166 2011-2015

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.70 kg

Përmasat:  1103×988 mm

Ref: TM403413

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz ML-Class W166 Suv