Tapet Bagazhi ProLine 3D Range Rover Velar Suv

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Range Rover Velar 2017-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.70 kg

Përmasat: 999×1252 mm

Ref: TM400931

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Range Rover Velar Suv