Zgare Per Makine Menabo Tiger Silver Masa XL

16500 Lek

Në magazinë

SKU: MNB00008500 Kategoritë: ,

Pershkrimi:

 • Po kërkoni për një zgarë, të besueshme dhe të përballueshme?
 • Zgjidhni zgarën Menabo Tiger Silver !
 • Me Tiger Silver ju mund të transportoni shpejt pajisje skijimi, snowboard, biçikleta dhe ngarkesa të tjera me një sistem standard kllapash.
 • Zgara shquhet me dizajnin e saj sportiv dhe mbresëlënës.
 • Kjo zgarë u zhvillua veçanërisht për automjetet me shina të mbyllura.
 • Zgara mund të montohet në automjet pa përdorimin e mjeteve shtesë.
 • Me zgarën Menabo Tiger Silver, ju jeni të pajisur për situata të ndryshme transporti.

Karakteristikat:

 • Prodhuesi: Menabo.
 • Seria: Tiger Silver.
 • Ngarkesa Max: 75 kg.
 • Materiali: Alumini.
 • Forma: Profili i aluminit (klasik).
 • Ngjyrë: Argjendi.
 • Pesha: 4,20 kg.
 • Gjatësia e zgarave: 135 cm
 • Profili (gjerësia – lartësia): 48 x 30 mm.
 • Shpejtësia e rekomanduar (km/h): 130 km/h

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Zgare Per Makine Menabo Tiger Silver Masa XL