Baseus Super Energy 2-in-1 Jump Starter

11990 Lek

Në magazinë

SKU: CGCN000001 Kategoritë: , ,

Pershkrimi:

  • Përdorimi universal për makinat me naftë dhe benzinë ​​12V
  • Karkikues Bateri
  • Fryn shpejt një gomë, gjithashtu e mirë për biçikleta, topa basketbolli dhe te tjera
  • Mbrojtje inteligjente me ekran të plotë
  • Shfaqja në kohë reale e nivelit të baterisë dhe presionit të gomave, e paracaktuar lehtë për fryrje inteligjente, ndalon automatikisht kur është plot

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus Super Energy 2-in-1 Jump Starter