Baseus Karikues Makinash Mini Type-C

1500 Lek

Në magazinë

Specifikimet

  • Karikim i shpejtë PD3.0\PD2.0\PPS\QC4+ etj
  • Dizajni ultra mini i trupit, mund të fshihet plotësisht në vendin ku mbahet ndezesi i cigares
  • Priza e çakmakut dhe mbulesa e prizës mund të mbyllen lehtësisht për të arritur efektin e padukshëm, për ta mbajtur makinën në statusin e saj origjinal dhe për ta bërë makinën më të rregullt
  • Doreza mbi karikuesin e makines që mund të rrotullohet, i cili mund të tërhiqet lehtësisht
  • Materiali: Aliazh alumini
  • Tensioni i hyrjes: DC 12-24V
  • Tensioni i daljes: 4.5V-5A, 5V-4.5A, 9V-3A, 12V-2.5A, 20V-1.5A
  • I pershtatshem per serite: iPhone,iPad,iPod,Samsung,Huawei,Xiaomi me portën e karikimit Type-C
  • Karikuesi më i vogël i makinës me fuqi 30W në treg

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus Karikues Makinash Mini Type-C