Mp3 Me Bluetooth Per Makine Busy

2500 Lek

Në magazinë

SKU: 50689 Kategoritë: , ,
  • Me LED display
  • E perbere me mikrofon dhe hyrje karte
  • Me hyrje USB per karikimin e telefonit
  • Me buton rrotullues per te nderruar frekuencen
  • Ngjyra: E zeze

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mp3 Me Bluetooth Per Makine Busy