FM Me Bluetooth Per Makina

900 Lek

Në magazinë

SKU: M20 Kategoritë: ,

Përshkrim:

Modulator bluetooth dhe fm makinash M20 me karikues të dyfishtë usb është një aksesor i shkëlqyer makine që kombinon shërbimin me argëtimin

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

FM Me Bluetooth Per Makina