Mbajtese Telefoni Me Wireless Busy

1400 Lek

Në magazinë

Krahaso
  • Vendoset tek pjesa ventilimit.
  • Rrotullohet 360 Grade.
  • E perbere nga Short i shkurter per ta mbrojtur nga hipertensioni.
  • E pajisur me sensor per hapjen dhe mbylljen.
  • E siguruar ndaj temperaturave te larta dhe fiket automatikisht kur arrin temperatura te larta.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtese Telefoni Me Wireless Busy