Vaj Motorri castrol Edge Professional 0W-30 A5

1690 Lek

Në magazinë

SKU: 077364 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 0W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 0W-30; Acea A1/B1, A5/B5; Api SL/CF

  • Volvo

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri castrol Edge Professional 0W-30 A5