Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A4 B9 Sedan

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A4 B9 Sedan 2015-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.46 kg

Përmasat: 1012×1051 mm

Ref: TM400603

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A4 B9 Sedan