Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi Q2 Crossover

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi Q2 2016-… (bottom floor of the trunk)

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.84 kg

Përmasat: 712×999 mm

Ref: TM405813

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi Q2 Crossover