Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW X2 F39 Crossover

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– BMW X2 F39 2018-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.62 kg

Përmasat: 903×684 mm

Ref: TM406520

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW X2 F39 Crossover