Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz C-Class W204 Sedan

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz C-Class W204 2007-2014

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.63 kg

Përmasat:  1014×1100 mm

Ref: TM404892

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz C-Class W204 Sedan