Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz GLC C253 Suv Coupe

6000 Lek

Në magazinë

SKU: TM548454 Kategoritë: ,

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz GLB X247 2016-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

  • Pesha: 2.99 Kg

Përmasat:  981×1276 mm

Ref: TM548454

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz GLC C253 Suv Coupe