Tapet Bagazhi ProLine 3D Opel Astra IV J Kombi

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Opel Astra IV J 2009-2015 

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.91 kg

Përmasat:  1036×1029 mm

Ref: TM405868

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Opel Astra IV J Kombi