Tapet Këmbësh El Toro Seat Leon II / Toledo III / Skoda Octavia II / Yeti / VW Golf V / Golf VI / Jetta V

4000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Seat Leon II 2005-2012 / Toledo III 2004-2009

-Skoda Octavia II 2004-2013 / Yeti 2009-2018

-Volkswagen Golf V 2003-2008 / Golf VI 2008-2016 / Jetta V 2005-2010

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.65 kg

Ref: A101

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Seat Leon II / Toledo III / Skoda Octavia II / Yeti / VW Golf V / Golf VI / Jetta V