Tapet Këmbësh El Toro Toyota yaris I

4200 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

-Toyota yaris I 1999-2005

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.12 kg

Ref: A227

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Toyota yaris I