Tapet Këmbësh El Toro Skoda Octavia I / VW Golf IV / Bora / New Beetle / Seat Leon / Toledo

4000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Skoda Octavia I 1997-2010

-VW Golf IV 1997-2006/ New Beetle 1998-2010/ Bora 1997-2005

-Seat Leon 1999-2005/ Toledo 1999-2004

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.15 kg

Ref: A103

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Skoda Octavia I / VW Golf IV / Bora / New Beetle / Seat Leon / Toledo