Tapet Këmbësh El Toro Fiat Grande Punto

4200 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Fiat Grande Punto 2005-2012

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.86 kg

Ref: I111

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Fiat Grande Punto