Tapet Këmbësh El Toro Smart Fortwo

4000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Smart Fortwo 1998-2007

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.80 kg

Ref: K115

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Smart Fortwo