Tapet Këmbësh No.77 Audi A4 B8 / A4 B8 Allroad

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Audi A4 B8 2008-2015

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.82 kg

Ref: 77407114

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Audi A4 B8 / A4 B8 Allroad