Tapet Këmbësh El Toro Land Rover Discovery Sport

4200 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Land Rover Discovery Sport 2014-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.44 kg

Ref: K110

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Land Rover Discovery Sport