Tapet Këmbësh El Toro Opel Adam / Corsa D

4200 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Opel Adam 2012-2019 / Corsa D 2006-2014

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 5.29 kg

Ref: B119

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Opel Adam / Corsa D