Tapeta ProLine 3D Volkswagen Touareg II / Porsche Cayenne II

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D407671 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen Touareg II 2010-2017

-Porsche Cayenne II 2010-2017

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.86 kg

Ref: 3D407671

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volkswagen Touareg II / Porsche Cayenne II