Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLB X247

9000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Mercedes-Benz GlB X247 2020-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.30 kg

Ref: 3D426139

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLB X247