Tapet Këmbësh El Toro VW Caddy / Touran

3800 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

-VW Caddy 2003-…

-Touran 2003-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.52 kg

Ref: H113

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro VW Caddy / Touran