Tenzi Dual Action Sponge Buffing Pad

1320 Lek2200 Lek (-40%)

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Aplikues manual me dy pjesë, shumë i dobishëm për lustrim dhe aplikimin e dylleve në sipërfaqe.
  •  Ana e verdhë – lustrim të lehtë.
  •  Ana e zezë – lustrim me shkëlqim të lartë dhe aplikimin e pastave mbrojtëse.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Dual Action Sponge Buffing Pad

1320 Lek2200 Lek (-40%)

Shto në Shportë