Adaptor Audio 3.5mm Me Blueooth Dhe Mikrofon Te Integruar Baseus

2000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: WXQY-01 Kategoria:

Pershkrimi:

 • Adaptor audio me bluetooth
 • Baseus
 • Nje karikim ju mundeson ta perdorni pajisjen 10 ore
 • Mikrofon i integruar per telefonata gjat udhetimit
 • Versioni i bluetooth V5.0
 • Distanca trasmetimit 10m
 • Kapaciteti bateris 145mAH
 • 12.3g
 • Ne paketim perfshihen:
 • 1 adaptor audio aux
 • 1 adaptor karikimi
 • 1 kabell karikimi
 • Manual perdorimi
 • Ngjyre e zeze

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Adaptor Audio 3.5mm Me Blueooth Dhe Mikrofon Te Integruar Baseus