Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW Seria 3 E91 Touring Kombi

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– BMW Seria 3 E91 Touring 2004-2011

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.80 kg

Përmasat: 931×1130 mm

Ref: TM548287

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW Seria 3 E91 Touring Kombi