Tapet Bagazhi ProLine 3D Honda Civic IX Tourer Kombi

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Honda Civic IX Tourer 2013-2016

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

  • Pesha: 2.50 kg

Përmasat: 985×1318 mm

Ref: TM548058

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Honda Civic IX Tourer Kombi