Tapet Bagazhi ProLine 3D Range Rover Sport I Suv

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Range Rover Sport I 2005-2012

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.03 kg

Përmasat: 962×1215 mm

Ref: TM405578

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Range Rover Sport I Suv