Tapeta ProLine 3D Audi Q5 I / SQ5 I

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D407336 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi Q5 I 2008-2016

– Audi SQ5 I 2013-2016

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.67 kg

Ref: 3D407336

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi Q5 I / SQ5 I