Tapeta ProLine 3D Hyundai Tucson III / KIA Sportage IV

9000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Tucson 2015-2020 (without belt tensioner behind driver’s seat)

-KIA Sportage IV (without belt tensioner behind driver’s seat)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.76 kg

Ref: 3D407138

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Hyundai Tucson III / KIA Sportage IV