Tenzi Horse Hair Brush

1000 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Furçë shumë efektive e bërë me qime kali për pastrimin e tapicerieve të tekstilit dhe lëkurës.
  • I përshtatshëm edhe për sipërfaqe plastike.
  • Fijet e buta dhe të dendura i mbajnë sipërfaqet të sigurta nga gërvishtjet dhe doreza prej druri e bën pastrimin korrekt dhe të lehtë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Horse Hair Brush